duxonshop

Klasyfikacja Generalna

Miejsce Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner Ilość ryb Waga razem
1 7 A Łukasz Kujawiak, Andrzej Pluta Marcin Mrowiński 15 143.05
2 14 B Kornel Stróżykiewicz, Volodia Romaniv Adrian Zgórski 20 113.85
3 17 B Łukasz Pawlik, Artur Karol 13 109.95
4 45 E Tomasz Fleszer, Mariusz Buchajczuk 9 78.65
5 28 D Łukasz Zieliński, Łukasz Murmyło 5 60.10
6 26 C Leszek Morkis, Leszek Kita 5 59.55
7 19 C Łukasz Wróbel, Marek Barteczko 6 51.60
8 32 D Marcin Boś, Tomasz Piwek 6 50.30
9 25 C Adam Kania, Sławomir Jończyk 4 44.10
10 8 A Mateusz Podgórski, Krystian Winnowicz 6 43.05
11 6 A Daniel Deska, Marcin Wiśniewski 4 38.70
12 33 D Stanisław Warzocha, Robert Michalik 4 27.45
13 27 C Karol Majewski, Włodzimierz Juźwiński Krzysztof Kozber 2 26.75
14 35 D Rafał Kalita, Marcin Kościk 3 22.15
15 9 A Paweł Pastrykiewicz, Rafał Kuflik 2 21.35
16 31 D Robert Laszczyński, Wojciech Osiński 2 21.30
17 3 A Marcin Nowosiad, Maciej Hendzel 1 20.25
18 38 E Tomasz Kern, Adam Monieta 3 17.75
19 22 C Paweł Adamczyk, Grzegorz Ogierman 2 16.25
20 13 B Jurgen Petereit, Frank Michael Muller 1 13.70
21 40 E Janusz Trzmielewski, Mateusz Schmidt 1 12.50
22 24 C Dawid Wadowski, Mariusz Żydek Ilona Studzińska 1 11.40
23 30 D Przemysław Ognik, Bartosz Samoćko Bogdan Samoćko 1 10.60
24 23 C Radosław Rakoczy, 1 9.95
25 15 B Krzysztof Wieczorek, Paweł Adamowicz 1 5.80
26 2 A Rafał Studziński, Rafał Olejnik 1 5.20
27 10 B Monika Krasucka, Marcin Krasucki Mirosław Krasucki 1 3.30
28 39 E Ireneusz Ładziak, Ireneusz Ładziak 1 3.00
29 1 A Jan Namysł, Bogumił Rogowicz 1 2.80

Klasyfikacja Sektorowa

Stanowisko Sektor Skład drużyny Team Runner Ilość ryb Waga razem
8 A Mateusz Podgórski, Krystian Winnowicz 6 43.05
6 A Daniel Deska, Marcin Wiśniewski 4 38.70
9 A Paweł Pastrykiewicz, Rafał Kuflik 2 21.35
3 A Marcin Nowosiad, Maciej Hendzel 1 20.25
2 A Rafał Studziński, Rafał Olejnik 1 5.20
1 A Jan Namysł, Bogumił Rogowicz 1 2.80
13 B Jurgen Petereit, Frank Michael Muller 1 13.70
15 B Krzysztof Wieczorek, Paweł Adamowicz 1 5.80
10 B Monika Krasucka, Marcin Krasucki Mirosław Krasucki 1 3.30
26 C Leszek Morkis, Leszek Kita 5 59.55
19 C Łukasz Wróbel, Marek Barteczko 6 51.60
25 C Adam Kania, Sławomir Jończyk 4 44.10
27 C Karol Majewski, Włodzimierz Juźwiński Krzysztof Kozber 2 26.75
22 C Paweł Adamczyk, Grzegorz Ogierman 2 16.25
24 C Dawid Wadowski, Mariusz Żydek Ilona Studzińska 1 11.40
23 C Radosław Rakoczy, 1 9.95
28 D Łukasz Zieliński, Łukasz Murmyło 5 60.10
32 D Marcin Boś, Tomasz Piwek 6 50.30
33 D Stanisław Warzocha, Robert Michalik 4 27.45
35 D Rafał Kalita, Marcin Kościk 3 22.15
31 D Robert Laszczyński, Wojciech Osiński 2 21.30
30 D Przemysław Ognik, Bartosz Samoćko Bogdan Samoćko 1 10.60
45 E Tomasz Fleszer, Mariusz Buchajczuk 9 78.65
38 E Tomasz Kern, Adam Monieta 3 17.75
40 E Janusz Trzmielewski, Mateusz Schmidt 1 12.50
39 E Ireneusz Ładziak, Ireneusz Ładziak 1 3.00

Podsumowanie wyników

Łączna waga ryb: 1044.40 Ilość złowionych ryb: 122 Średnia waga ryby: 8.560656

Big Fish

Big Fish - 20.25 kg

Marcin Nowosiad, Maciej Hendzel

Patronat medialny

Sponsor sektora A

Sponsor sektora B

Sponsor sektora C

Sponsor sektora D

Sponsor sektora E

© Konrad Koźmiński 2017